Беше непослушен и ги менуваше девојките како чорапи, некои дури го тепаа, а денес не се одделува од заводливата вереница

7 ноември, 2020
Screenshot_11

Бруклин Бекам и Никол Пелц беа снимени како напуштаат еден од благородните ресторани додека се обидуваа да ги избегнат фотографите што ги чекаат пред излезот.

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам, 21-годишниот Бруклин Бекам не се одделува од својата убава свршеница, актерката Никол Пелц, која е четири години постара од него, а скоро ниту едно нивно јавно појавување не поминува без трепкање на фотоапаратот.

Така беше кога се обидоа да искористат прилика да излезат од луксузен холивудски ресторан и да влезат во автомобилот што ги чекаше, но не им избегаа на папараците кои ги чекаа.

Бруклин избра лежерна комбинација за состанокот, бела маица преку која имаше џемпер, додека Никол се одлучи за малку попровокативен стајлинг, па го истакна деколтето во преден план. Двајцата имаа заштитни маски на лицето при излегување од ресторанот, а не ги симнаа ниту во автомобилот.

Гулабите се свршија оваа година, но ја одложија венчавката за 2022 година за да не мора да го намалуваат бројот на гости поради пандемијата на коронавирусот.

Бруклин клекна по само девет месеци дружење, а прстенот што го избра за својата свршеница вредеше неверојатни 200 000 американски долари.

Таткото на Никол, 78-годишниот милијардер Нелсон Пелц, наводно веќе платил дел од трошоците за венчавката, но родителите на Бруклин, Викторија и Дејвид Бекам, исто така, сакаат да дадат придонес. Предвидено е церемониите да се одржат во Велика Британија и Флорида, но до големиот ден сите ќе мора да бидат малку повеќе трпеливи.

Пред Никол, младиот Британец беше во врска со манекенката Хана Крос, а нивната врска беше доста бурна. Младиот пар постојано се карал, па дури и физички се пресметувал, наводно сето тоа поради нејзината љубомора и посесивност. Сепак, некои извори истакнаа дека Бруклин е таков, а нивните кавги порано се случуваа на јавни места, како што е последната на Канскиот филмски фестивал во ресторан кога чуварите мораа да интервенираат, кога Хана ја крена раката против него.

Кога заврши нивната врска, многумина воздивнаа, особено Дејвид и Викторија кои беа најмногу загрижени за иднината на нивниот син, но изгледа дека сега Никол ги избриша сите нивни стравови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi