Без шминка, фотошоп и облека: Погледнете ја оваа жена…(видео)

10 мај, 2020
kejt

Кејт Бекинсеил покажа извајани нозе и затегнат стомак на Инстаграм

Актерката Кејт Бекинсеил (46) важи за една од најатрактивните „старки“ во светот, но и убавица која се забавува „исклучиво со помлади момци“.

Неодамна беше објавено дека е во врска со музичарот Гуди Грејс, кој е 24 години помлад од неа.

Поточно, тој е на иста возраст како ќерката на славната актерка!

Сега Кејт уште еднаш покажа дека навистина може да се парира на двојно помладите убавици – објави видео во кое игра со домашно милениче. Со топ и гаќички. Еве како изгледа жената:

https://www.instagram.com/p/B_9cppIA1hZ/?utm_source=ig_embed