Бидејки помалку е повеќе! Александра Амбросио заблеска во прекрасно издание и покажа се што требаше!

13 јули, 2020
aaa

Пензионираната манекенка Александра Амбросио се појави во едноставна комбинација и го покажа своето лице без грам шминка.

Убавата 39-годишна манекенка, која беше позната низ целиот свет како еден од ангелите на Викторија Сикрет, заблеска во бели шорцеви и лесна кошула со отворено деколте. Целиот изглед беше запечатен со насмевка, а со себе зеде и заштитна маска и во тоа издание отиде на ручек со една нејзина пријателка.

Деновиве Алесандра е видена како посетува еден од нејзините домови во Лос Анџелес во друштво на нејзиниот поранешен партнер Џејми Мазур, за кој се претпоставува дека и помага да избере локација која би била поблиску до нивната 11-годишна ќерка Ања и 8 -годишен син Ноа.

Таа и Џејми раскинаа во март 2018 година по 10 години врска, а убавицата најде нова среќа во љубовта со италијанскиот моден претприемач, Никола Оди.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi