“Бијонсе со години ја лаже јавноста! Таа не е црна, таа е бела од Италија и се вика Ан Мари Ластраси!”

6 јули, 2020
beyonce

Милер напиша дека Бијонсе го обожува Сатанот, а тоа се открива во песната “Formation”

Бијонсе (38) не била бремена, носела лажен стомак, ја избелувала кожата за да биде попривлечна на публиката, а нејзиното вистинско име е Ан Мари Ластраси.

Се е наведено на Твитер без знак прашалник тврди KW Miler, човек кој се кандидира за гувернер на Флорида!

– Како што изјави, Бијонсе со години лаже.

– Бијонсе не е Афроамериканка. Лаже поради популарност. Нејзиното вистинско име е Ан Мари Ластраси. Таа е од Италија. Се е ова дел од Сорош агендата “Длабока држава” за движењето “Black Lives Matter”. Бијнсе те фативме! – напиша овој политичар и поттикна многу коментари.

Милер напиша дека Бијонсе го обожува Сатанот, и дека тоа го открил во песната “Formation”.

Имено, кога се споменува Алабама и Луизијан таа впрочем ги споменува двете сатанистички цркви во овие држави, а стихот “Имам љут сос во ташната” значи “Чува сатанистички симбол во ташната”.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi