Бившиот сопруг на Витни Хјустон откри тајна од нивниот поранешен брак

29 јули, 2020
дцфвгх

Бракот на покојната музичка дива Витни Хјустон и нејзиниот 51-годишен сопруг Боби Браун од почетокот беше полн со скандали, семејно насилство и дрога, а заврши трагично пред осум години кога пејачката се предозираше и се удави во када. Непознати детали од нивната турбулентна врска сè уште излегуваат на виделина, и сега повторно го привлече вниманието срамната исповед што Боби ја врати од 2005 година на реалното шоу „Да се ​​биде Боби Браун“, кога рече дека еднаш морал да ги копа со прстите за давади измет од задникот на неговата сопруга ’, пишува Mirror.

Whitney Houston


Во следната сцена, парот беше во ресторан. Витни се наведна на сопругот и рече: „Само ќе испуштам нешто…“. Таа му покажа да молчи и да не коментира понатаму, но Боби продолжи да зборува бидејќи тоа го посетило за срамно признание од порано. Витни неуспешно се обиде да ја запре камерата да ги снима неговите зборови. „Јас го направив, го направив тоа со овие прсти овде …“, рече Боби.

Whitney Houston

Во книгата објавена во 2017 година, Боби раскажа како Витни премногу се дрогирала низ целата своја врска и зела голема количина кокаин на нивната свадба. Тој призна дека е шокиран од потегот на неговата идна сопруга, која му понудила дрога, но тој одбил. Тој честопати велеше дека нема никаква врска со нејзините проблеми со зависност.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi