Бизарен детал од венчавката на Кејти и Том за кој се зборува и денес!

4 јули, 2020
tom k

Иако поминаа осум години од нивниот развод, поранешната актерска двојка, 41-годишната Кејти Холмс и 58-годишниот Том Круз, уште ја интригираат јавноста со нивната врска, најмногу поради фактот дека врската, и на крај разводот, беше во Црквата на скиентологијата чиј актер е долгогодишен член.

И покрај фактот дека имаат 14-годишна ќерка Сури, според странските медиуми, поранешните сопружници не се во контакт ,а многумина тврдат дека тоа би можело да се види на самиот ден на свадбата, во кој беа вклучени некои прилично бизарни моменти.

Една од работите што во тоа време одекна силно во медиумите и во јавноста беше тоа дека родителите на невестата не дојдоа на свадбата, а таткото на актерката Мартин Холмс им објасни на медиумите дека не може да присуствува на церемонијата бидејќи е член на католичката црква.

Исто така, се шпекулираше дека Мартин и неговиот иден зет имале жестока расправија неколку дена пред свадбата, што дополнително влијаеше на неговото доаѓање на свадбата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi