БОГДАНА ПОВТОРНО ТРУДНА?! СО НАСМЕВКА НА ЛИЦЕТО СЕ ОГЛАСИ ЦЕЦА: „Јас го одгледувам Жељко, а тие другото дете!“

8 август, 2020
774333_ceca_ls

Фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ се вклучи во емисијата „Премиера – Викенд специјал“, каде зборуваше за нејзиниот внук Жељко.

Да потсетиме, синот на Цеца, Вељко Ражнатовиќ, доби наследник со сопругата Богдана, а музичката ѕвезда откри како го поминува време со него.

– Жељко е со мене, затоа не можев да снимам видео, го чувам, уживаме, тој го освежи мојот живот, не можам да се одвојам од него. Цел ден го поминувам со него и јас сум најсреќна на светот кога тие не го одведуваат. Упорно ги убедувам да прават уште едно дете, а јас да го одгледувам ова, но нема да може- рече Цеца со насмевка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris