Браќата Вилијам и Хери ги закопаа воените секири? Болеста ги натера?! Еве за што се работи!

28 мај, 2020
hari

Принцовите Вилијам и Хари, наводно,се смириле, јавуваат британските медиуми, поради болест на принцот Чарлс. Тоа беше моментот кога тие навистина почнаа да зборуваат како порано, тврди Кејти Никол од кралската палата.

„Имаше големи расправии меѓу двајцата, но работите се подобрија и јас знам дека тие повторно се слушаат по телефон и со видео повици. Тие се слушаат едни со други за родендени на семејството и мислам дека болеста на принцот Чарлс ги натера да започнат повторно да зборуваат“, вели Кејти.

Патем, со оглед на тоа што на Хари почна да му недостасува семејниот дом, тоа е причината зошто ова беше вистинското време да воспостави врска со неговиот брат, а наводно нивните сопруги „ги закопале борбените секири“.

„Мислам дека имаше олеснување од обете страни кога таа драма престана. Хари и Меган продолжија со животот, додека на Вилијам и Кејт навистина им недостига Хари да биде во нивна близина“, вели таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi