Бразилската убавица гордо позираше во мини бикини и ги потсети сите на нејзината фигура

12 јуни, 2020
Screenshot_2020-06-12 Brazilska ljepotica ponosno pozirala u mini-bikiniju i podsjetila na čemu joj svi zavide

Ѕвездата на „Victoria’s Secret“, Изабел Гуларт (35) изминативе денови ја скокотка имагинацијата на многу фанови со фотографии на социјалните мрежи. Дека таа е горда на своето тело е јасно за сите нас, а се пофали со својата одлична фигура во нејзиниот последен пост на Инстаграм.

Гуларт објави фотографија на која позира на дрво во мини-бикини кое остава малку на имагинацијата. Таа се пофалила и со резултатите од сончањето, а освен бикини, таа носела и очила за сонце.

Бразилската убавица се најде во центарот на вниманието пред пет години, а многумина ја нарекоа „следната Жизел Бундчен“. Пред неколку дена, таа привлече воздишки на годишниот одмор со пријателите во Сен Тропе, Франција.

35-годишната манекенка е во врска со фудбалерот Кевин Трап (29). Тие се венчаа во летото 2018 година, но сè уште не застанаа пред олтарот. Фудбалерот е голман на клубот Ајнтрахт Франкфурт, а парот се раздели за време на пандемијата на коронавирус. Во тој период, Изабел ги забавуваше следбениците на Инстаграм со голи фотографии од Париз, а Кевин беше во Германија.