Бред и Анџелина повторно заљубени?

6 јули, 2020
angelina 2

Бред Пит и Анџелина Џоли се обидуваат да останат пријатели и по разводот. Се шпекулира дека наскоро ќе одат на семејно патување, каде заедно со децата, ќе се дружат исто како кога биле во брак, пишува Gossip Cup.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Brad Pitt (@bradpittofflcial) on

Фокус на децата

Не е тајна дека тие се обидуваат да придонесат колку што е можно повеќе за одржување на пријателството, за децата да бидат посреќни и позадоволни, но дали глумењето на пријателство на годишен одмор е премногу?

И покрај бројните гласини за нивно можно смирување и обединување на семејството, поранешниот пар сè уште го одржува нивното дружење и комуникација исклучиво поради децата. Тие не планираат никакви романтични патувања и, како што велат, тие не планираат да му докажат на никого во каква врска се. Доколку се преселат некаде заедно, тоа е единствено за добробит на децата и за одржување на здрава врска, велат тие.

Пријатели без оглед на се

Познатото трио  Бред, Анџелина и Џенифер е плодна земја за секакви приказни, вклучувајќи го и тврдењето дека откако Анџелина дознала дека Бред повторно се дружи со Џенифер,одбивала да јаде. И покрај тоа, Бред и Анџелина немаат лош однос, а по 2018 година значително го подобриле својот пријателски однос.

Четири години по разводот

Да ве потсетиме, по втората годишнина од бракот, во 2016 година, кога се чинеше дека парот функционираше совршено, Анџелина поднесе барање за развод од Бред Пит. Двојката има шест деца,односно посвоени синови Маддокс (15) и  Пакс(11), посвоената 11-годишна Захара, и три биолошки деца – десетгодишниот Шилох и осумгодишните близнаци Нокс и Вивиен. Како причина зошто Анџелина бара развод, наводно се наведени „големи разлики“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi