Бред и Џоли сакаат машко име за нивната трансродна ќерка

28 мај, 2020
7856492c5260025053e7

Шајло Џоли – Пит е најстарото биолошко дете на поранешниот холивудски пар Анџелина Џоли (44) и Бред Пит (56), а денес го слави својот 14 роденден. Таа е родена во Намибија и е прав микс на своите родители со плава коса и светло пави очи.

Она што е карактеристично за Шајло е дека според некои информации таа е трансродна од својата втора година. Бред и Анџелина тоа никогаш не го потврдиле, но целосно јас потдржуваат во се. Пит во едно свое интервју признал дека сакала да ја викаат Џон.

  • Сака да ја викаме Џон или Питер и мораме така да ја викаме. Нас како родители тоа на почетокот нни беше слатко иако на многу луѓе им беше одвратно – изјавил актерот.

И Џоли пред 10 години изјавила:

  • Шајло сака да се облекува како машко. Таа сака да биде машко и поради тоа и ја скративме и косата. Шајло мисли дека е една од нејзините браќа.

Девојчето откако наполни 11 години посетила стручњаци кои и препорачале хормонална терапија и советување, кои би требало да и помогнат низ транзицијата во момче.

– Некои момчиња ставаат наметка и сакаат да бидат Супермен, но Шалјо сака да биде како нејзините браќа. Она е и повеќе од тоа. Смешна е и убава – заклучила Џоли.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi