Бред Пит е пазен и сакан покрај Никол: Нови детали за врската помеѓу актерот и 29-годишната манекенка!

27 септември, 2020
брад пит насловна

Холивудскиот шмеќер е среќен покрај новата девојка

Холивудскиот шмеќер Бред Пит, како што е познато, е во врска со 29-годишната манекенка Никол Потуралски. Американскиот актер, како што пренесуваат светските медиуми, е повеќе од среќен со својата нова девојка.

Според британскиот весник „Мирор“, Бред е повеќе од среќен што е со Никол и се чувствува сакан и згрижен.

– Бреда не беше премногу изненадена што сите зборуваат за неговата нова врска. Во оваа фаза од животот, Бред е едноставно среќен што најде некој што го сака, го чува и го гали – изјави извор близок на актерот.

Никол Потуралски, девојката на Бред Пит: