БРЕД ПИТ И ЏЕНИФЕР АНИСТОН ОВАА НЕДЕЛА ЌЕ ПРОСЛАВУВАА ДВЕ ДЕЦЕНИИ ОД БРАКОТ: Се шпекулира дека се смириле, а ова е вистината

31 јули, 2020
Annotation 2020-07-31 001243

Нивните заеднички фотографии и денес ја воодушевуваат публиката

Џенифер Анистон и Бред Пит би славеле две децении оваа недела, доколку останеа во брак. Да ве потсетиме, актерската двојка се завети на вечна љубов во 2000 година, а сега се навршени 15 години од разводот.

Сепак, приказни за нивното смирување има сè повеќе. Тие, од друга страна, мудро молчат и не се изјаснуваат јавно за тоа прашање, но гласините дека не им е воопшто грижа и дека постои љубов меѓу нив – стануваат се погласни. Покрај тоа, многумина веруваат дека двајцата се повторно заедно, но во тајна врска и дека поминале добар дел од пандемијата под ист покрив.

Од друга страна, странските медиуми известуваат, тие наводно планираат да ја прослават својата годишнина, без оглед на тоа што повеќе не се во брак. За нивната тајна врска се зборуваше откако актерот се разведе од Анџелина Џоли.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi