Бред Пит љубоморен на својата поранешна Гвинет Палтроу за начинот на кој се развела: И тој посакувал таков развод!

4 декември, 2020
download

Бред Пит, наводно, е љубоморен на тоа како неговата поранешна девојка, актерката Гвинет Палтроу, поднесе барање за развод од пејачот Крис Мартин. Имено, пред неколку години, Палтроу се најде на насловните страници откако објави дека таа и Мартин, по 13 години брак, одлучија ‘свесно’ да се разделат, со што сакаше да нагласи дека оваа одлука ја донеле еднакво и во мир.


Извор изјавил дека Пит чувствува дека актерката го употребила вистинскиот начин за развод, бидејќи тоа е, на крајот на краиштата, вистинскиот начин да се решат конфликтите меѓу поранешните партнери

Пит, исто така, наводно ги гледа Палтроу и Мартин како успешно ги одгледуваат своите деца, иако тие се разведени, и тоа е нешто што тој го сакаше со целото свое срце веќе четири години, со оглед на тоа дека Џоли и тој не можат да се договорат за ништо. До денес, тие сè уште не постигнале договор за старателство за нивните пет малолетни деца. Според извештаите во медиумите, новото судско рочиште меѓу Пит и Џоли започнало во октомври, но тие постојано наидуваат на нови препреки во договорот, особено откако Џоли се обиде да го отстрани судијата од нивниот случај

Многумина сè уште тврдат дека Анџелина ветила дека ќе го измачува Пит се додека може. На крајот на краиштата, таа не сака нејзиниот поранешен сопруг да има старателство над нивните деца. Иако се разведоа во 2016 година, тие сепак се караат околу старателството над своите деца. Пит барал 50/50% законско и заедничко старателство над Пакс, Захар, Шајло, Вивиен и Нокс. Сепак, Џоли одби да го дели старателството над децата, бидејќи бара целосно старателство. На тој начин, тие можат да патуваат надвор од земјата без да побараат одобрување од Пит.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris