Бред Пит не е во врска со германскиот модел! Друга девојка е трудна од него но детето ќе и го даде на Џенифер Анистон!

3 септември, 2020
бебе

Натписите и теориите на Бред Пит за неговиот љубовен живот не стивнуваат во последните неколку месеци.

Прво во јануари и февруари сите беа убедени дека Бред и Џенифер Анистон се повторно заедно, потоа медиумите заклучија дека Бред е всушност со актерката и уметник Алија Шавкат затоа што Бред и Алија постојано се гледаа во заедничката компанија, за потоа да ги започнат вестите дека Бред е всушност во врска со австралиската водителка Рене Барг.

Во меѓувреме, беше напишано дека Бред имал поглед кон некои други холивудски актерки, но исто така и дека соседите го фатиле Бред секоја вечер како  доаѓа во вилата на Анџелина, каде што тој живее со нивните шест деца и како поранешните сопружници гласно водат љубов кога децата одат во кревет. .

На крајот се покажа дека Бред е во врска со двојно помладата германска манекенка Никол Потуралски, а сега има знаци дека Алија го носи детето на Бред.

Исто така беше напишано дека, исто така двојно помлада, Алија била во тајна врска со Бред, што дури довело до веридба, како и заеднички живот и бременост, што, за да бидат работите поинтересни, наводно ја полудела Анџелина Џоли среде тешка разводна постапка.

Но, ако мислевте дека оваа сапуница е готова, се лажете. Најновите наслови во медиумите тврдат дека Никол Потуралски е само насловна страница и дека Алија е бремена, но дека во суштина е сурогат мајка за детето што Бред планира да го воспитува со Џенифер Анистон.

Имено, бидејќи Алија е исклучително добра пријателка на Бред, а Џенифер отсекогаш сакала да има дете со Бред, Алија ја прифатила понудата да биде сурогат мајка.

На крајот, излегува дека Џенифер и Бред се навистина заедно уште од зимата, но дека цело ова време тие ја кријат својата врска и дека, иако сè уште не живеат заедно, тие се сигурни дека сакаат дете, а и Алија како толку добар пријател. овозможи. Која е вистината во сето ова на крајот се прашуваме, но ако Анџелина беше бесна кога слушна дека Алија е бремена со Бред, уште колку време ќе биде бесна кога ќе слушне дека детето на крајот ќе го воспитува Џенифер Анистон!?