Бред Пит откри во кого е тајно за вљубен долго време

31 јули, 2020
Annotation 2020-07-31 160143

Фаталната русокоса го освои и неговото срце

Холивудскиот поранешен сопруг на две прекрасни актерки – 51-годишната Џенифер Анистон и 45-годишната Анџелина Џоли, наводно, решил да бара љубов во новата жена. Згодниот 56-годишник, Бред Пит и фаталната русокоса Маргот Роби, наводно, веќе некое време ја криеле својата романса, пишува Gossip Cop.

Brad Pitt

Имено, Бред по бринетата Анџелина повторно се враќа на русокоси, затоа што неодамна ја призна својата „опсесија“ со 30-годишната актерка од филмот „Волкот од Вол Стрит“, Маргот Роби. Романсата, наводно, започнала на премиерата на последниот филм во кој глумел „Некогаш во Холивуд“ кога дознал дека бракот на актерката, инаку негова добара пријателка, кој секогаш ‘му фаќала око ‘, се распаѓа.

Иако своевремено помина низ драма за разводот од Анџелина што се одолговлекуваше, не помалку ни повеќе, на четири години порано дури се шпекулираше дека Бред решил да се врати кај поранешната прва сопруга Џенифер со која се разведе пред 15 години, но очигледно она што веќе го имал не му е интересно.

brad i margot

Иако се чини дека не го губи своето време обидувајќи се да ја искористи единствената можност додека фаталната русокоса Маргот е емотивна и ранлива поради несогласувања со нејзиниот сопруг Том Акерли, тој сè уште не коментира за ништо. Од друга страна, прашањето е кога тој дури би можел да се посвети на „освојување“ на нова љeубов со оглед дека тој во моментот е фокусиран на шесте деца од неговиот претходен брак и на крај на целата ситуација на развод со Анџелина.

brad i margot

„Изгледаше ранливо, осамено и во моментите кога немаше работа на умот, изгледаше како да ќе заплаче“, цитираа странските медиуми. Сепак, Бред, освен што во моментов има развод, но исто така и анти-алкохолна терапија, нема време да се посвети на нешто друго, ниту пак сака. Тој ја гледа актерката на пријателски начин, а своите коментари ги објасни како израз на загриженост и желба да и помогне.

Покрај премиерата на претходно споменатиот филм, актерите поминаа многу време заедно заедно снимајќи нов филм во кој обајцата имаат главни улоги. Токму ова ги приближи, што досега не не му сметаше на нејзиниот 30-годишен сопруг Том Акерли, за кого сѕтранските медиуми пишуваа дека се сомнева во тајна врска на неговата сопруга Маргот и Бред Пит.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi