Бред Пит повеќе нема сила ниту волја: „Само сакам да исчезнам на 5 години“

26 декември, 2020
profimedia-0558606083

Во последните неколку години, тој помина низ сè и сешто…

Во текот на животот, едно лице навистина доживува сè – од љубов, раскинување, брак, развод. Сето ова го доживеа за само неколку години актерот Бред Пит, кој со години е под лупата на медиумите. Секој негов чекор е следен, а има повеќе причини. Неговиот развод со Џенифер Анистон беше следен затоа што наскоро следеше и неговата врска со Анџелина Џоли. Тој успеа со неа неколку години, но нивниот брак не може да го спасат ниту нивните деца. Денес има проблеми со неа, а нарушен е неговиот однос со неговите деца. Иако се сметаше дека Џенифер ќе му се врати оваа година, се појави девојка по име Никол Потуралски. Но, и тоа не успеа. Сега тој е повторно сам, и очигледно несреќен.

Американските медиуми објавија за тоа како наводно 57-годишникот стигнал до работ. Ако му се верува на списанието „Star“, Бред сака пауза од сè. Се верува дека размислува за пауза од најмалку пет години. Анонимен извор тврди дека тој не само што сака нормален живот и нормална девојка, туку и да ги поправи односите со децата. „Бред знае дека Холивуд секогаш ќе го чека. Тој едноставно сака да се одмори и да се фокусира на подобрување на односите со децата. Сака да го гледа светот со различни очи и е многу возбуден поради тоа“, рекол изворот.

Во прилог на сето ова се и неодамнешните информации дека актерот ќе го помине Божиќ со децата, кои цело време се со неговата поранешна сопруга Анџелина. Имено, медиумите пишуваат дека неговите три биолошки деца, 14-годишната Шајло и 12-годишните близначки Нокс и Вивиен, Бадник ќе го поминат со својот татко во неговата куќа, додека Анџелина ќе украси борово дрво во својот дом со нивните три посвоени деца, 19-годишниот Медокс. , 16-годишниот Пакс и една година помладата Захара.

Божиќното дружење на Бред со децата ќе биде огромна работа за него по четири години гледање „да капне“, но нивното време, за жал, ќе биде строго ограничено. Извор близок до поранешната актерска двојка изјави дека на децата им е дозволено да бидат со својот татко само на Бадник. „Анџелина и Бред размислуваа да го поминат Божиќ со своите деца на почетокот на годината, но како што се интензивираше нивната борба на суд, тие ги сменија тие планови“, објасни доверлив извор пред неколку дена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris