Бред Пит повторно ја изневери. Џенифер „извиси“ поради Анџелина

17 јуни, 2020
sdfsdfsdvdfgdf

За помирувањето на една од некогаш омилените актерски двојки во Холивуд, 51-годишната Џенифер Анистон и 56-годишниот Бред Пит, медиумите „шушкаат“ со месеци. Сепак, иако според пишувањата на американските таблоиди, се чинеше дека парот конечно ужива во обновената романса, се чини дека тоа не е случај. Имено, „Closer UK“ тврди дека актерот повторно успеал да ја изневери Џенифер со 45-годишната Анџелина Џоли, што ја донесе ѕвездата на „Пријателите“ повторно на работ.


Исто така, изворот додаде дека Џенифер се надева дека сега, конечно, откако Бред повторно ќе влезе во нејзиниот живот, таа ќе може да се реализира себеси во улогата на мајка, бидејќи тие требаше да посвојат дете заедно, сепак, таа се плаши дека ништо од ова нема да се случи. „Џенифер верува дека таа и Бред конечно постигнале напредок и дека сега сè може да се распадне заради неговата поврзаност со Анџелина и децата“, заклучи неименуван извор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi