Бред Пит веднаш по одморот со убавата Никол отиде во посета на Анџелина, тој воопшто не се грижи што таа ќе мисли за сето тоа

5 септември, 2020
download

Бред Пит им рече на пријателите дека не му е гајле што ќе мисли Анџелина кога ја однесе Никол Потуралски во недвижнината на југот на Франција, а веднаш отиде да ја посети за да ги види децата.

Холивудскиот убавец Бред Пит се врати дома од одморот на југот на Франција и веднаш отиде во посета на бившата и децата. Фотографите го фатиле како влегува во имотот во Лос Фелиз, каде живеат Анџелина Џоли и нивните деца.

Пит неодамна им соопшти на пријателите дека воопшто не му е грижа дали Анџелина ќе се налути што ја однел новата девојка на имотот каде се венчале пред шест години.

Веста дека славниот шармер повторно се бакнува го обиколи светот пред една недела, бидејќи неговата нова девојка Никол Потуралски е главна тема на медиумите. Исто така, беше објавена информација дека таа сè уште е омажена за Роланд Мери (68) со кого го има синот Емил, но наводно на врската меѓу неговата сопруга и актерот Мери не ѝ пречи бидејќи тие се во отворен брак.

Пит и Џоли поднесоа барање за развод по две години брак, а заедно имаат шест деца. Тие се уште се на суд за старателство над децата, а Бред пред неколку недели изјави дека е презаситен дека актерката толку ги отежнува работите на суд и реши да возврати со иста мерка.