Прв пат по разделбата, Бред ја посети Анџелина во нејзиниот дом

30 јуни, 2020
bp i aj

Односот им е се подобар

Се поправа односот помеѓу 56 годишниот Бред Пит и 45 годишната Анџелина Џоли кои се разведоа пред четири години, изјавува Daily Mail. Оскаровецот прв пат по четири години е виден во близина на територијата на Анџелина. Тој бил во посета во нејзината вила вредна 24 милиони долари во Лос Анџелес во која живее со нејзините деца, 18 годишниот Maddox кој моментално студира во Јужна Кореја, 16 годишниот Pax и 15 годишната Zahar, која ја посвоија и нивните биолошки деца 14 годишната Shiloh и 11 годишните близнаци Viviene и Knox. Бред пристигна со мотор и проведе време со нив окулу 2 часа.

Brad Pitt

 Многимина сметаат дека посетата на Бред е знам дека поранешните сопружници почнале подобро да се сложуваат за доброто на нивните деца. Тоа го поврдува вселувањето на Бред во куќа на 5 минути од Анџелина, а неговиот двор го спремил со трамболини и справи на кои децата ќе можат да играат кога ќе дојдат во посета. Се видоа многу весели, но како што велат Анџелина до пред некое време не дозволувачла децата да се гледаат со својот татко, а на суд водела немилосрдна борба за имот и барала Бред да плаќа повеќе алиментација за децата, кои скала да ги задржи под својот покрив.

angelina jolie

“Децата на Бред му се најважната работа во животот. Кажува како секогаш учи нешто ново од неговите деца. Откако го решија проблемот со имотот, Бред и Анџелина имаат многу подобар однос. Многу напреднаа”, изјави анонимен извор за Entertainment Tonight кои бил близок со поранешниот пар, додавајќи дека тој помогналглимицата да се откаже од тоа децата да се преселат во странство за што Бред се противел.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi