Бредли Купер повеќе не сака да ја крие врската со Гага?

30 јули, 2020
Annotation 2020-07-29 204741

По прекинувањето на врската со Ирина тој има целосна слобода

Романсата и хемијата во филмот “A Star is Born” кој е крунисан со Оскар меѓу Лејди Гага и Бредли Купер беше толку вистинита што многумина мислеа дека се вљубени и во приватниот живот. Парот за кој сите навиваа освен тоа дека се заедно, им дадоа повод на медиумите и дека чекаат дете. Сега за нивната љубовна врска која никогаш не е потврдена во јавност, проговори и поранешната на 45-годишниот Бредли, згодната руска манекенка Ирина Шајк пишува Gossip Cop.

Иако популарната Гага својата љубов ја пронајде со Мајкл Полански, јавноста никогаш не ја заборави искрата меѓу неа и актерот од популарниот филм. Помина скоро година дена а неуспешната романса и понатаму е нај омилена тема на медиумите. И покрај тоа што никогаш не  признале многумина мислат дека тие вистински биле , ако не во врска , во однос кој сигурно не бил само пријателски.

Како што пишуваат странските медиуми, двојката наводно го поминала летото заедно, а актерот не сака да ја крие својата љубов кон пејачката за која, заради фотографиите објавени во јавност, се претпоставува дека е трудна.

View this post on Instagram

#LookWhatIFound #AStarIsBorn

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Од раскинувањето со фаталната Ирина поминаа неколку месеци заради што мислат дека не треба да се кријат, но наводно Гага одбива да ја признае својата нова врска за да не биде осудена од обожавателите на Ирина.

Целата ситуација за странските медиуми наводно ја коментирала и Бредлиевата поранешна девојка  и мајка на неговата три годишна ќерка Ли, Ирина Шајк, наведувајќи дека ја разбира ситуацијата и дека ни таа не би била доволно храбра за јавно да ја објави информацијата за нова врска барем пола година. На врската меѓу Гага и нејзиниот поранешен партнер не се осврнала, но наводно не е одушевена актерот да има потреба два месеци по раскинувањето со неа да признае дека е во нова врска.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi