Бремената Џиџи Хадид покажа супер фигура во разлетаниот фустан (ФОТО)

27 август, 2020
ГИГИ

Популарната манекенка објави фотографии за време на бременоста.Таа избра етеричен бохо фустан за стајлинг и ја разлета нејзината брановидна коса.

Манекенката Џиџи Хадид и нејзинoто момче Зејн Малик, го очекуваат своето прво дете, а манекенката деновиве гордо ја откри својата фигура со нови фотографии, во кои е облечена само во летен разлетан фустан.

View this post on Instagram

7.26.20 🕊

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Романтичните црно-бели фотографии откриваат поголем стомак, а во нејзиниот карактеристичен стил, Џиџи ја покажа нејзината долга коса, која порасна доста за време на изолацијата.

Џиџи Хадид е една од најпознатите светски модели, таа и нејзината сестра Бела се меѓу водечките светски модни ѕвезди и се појавуваат во голем број модни кампањи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris