Бремената Емили Ратајковски не престанува да изненадува со објавување провокативни фотографии

5 декември, 2020
Vogue Party Arrivals - Paris Fashion Week Womenswear S/S 2018

Манекенката Емили Ратајковски (29) наскоро би требало првпат да се реализира во улогата на мајка, а изгледа дека ептен ужива во бременоста.

Многуми се прашуваа дали, кога ќе забремени, ќе престане да објавува разголени фотки на Инстаграм, но тоа не се случи.

Таа својот труднички стомак секој ден го покажува на социјалните мрежи.

Каде и да се појави, облечена е мошне провокативно, и секогаш ги одголува деловите на телото.Добар дел од нејзините обожаватели се воодушевени како изглда во бременоста, но има и такви кои сметаат дека ваквите фотографии не ѝ прилегаат на една трудница. Што мислите вие?