БРЕМЕНАТА СОФИ ИЗЛЕЗЕ НА ПРОШЕТКА БЕЗ ПАНТАЛОНИ! Но, ќе се запрепастите кога ќе видите што направи кога го сфати тоа! (ФОТО)

12 мај, 2020
sofi

Софи Тарнер отиде на прошетка со сопругот Џо само во долга маица и влечки. Според странските медиуми, бремената жена на овој начин направила општ хаос во Лос Анџелес, па папарацо фотографите веднаш започнале да ја „бркаат“.

Кога сфатила што се случува, таа почнала да се крие зад сопругот и да ја влече кошулата, во обид да се сокрие.