Брена го вкрстила гласот со снаата и го запеале нејзиниот најголем хит

27 април, 2020
Naslovna

Лепа Брена веќе некое време на својот Инстаграм профил става видеа во кои пее разни хитови, а сега и се придружила и нејзината снаа Александра Пријовиќ.

Тие ги израдувале своите фанови на видеото каде ја отпеале заедно песната “Посакај среќа на другите” ( “Poželi sreću drugima”.)