Бритни ги шокираше обожавателите со видео на кое танцува ГОЛА (ВИДЕО)

20 октомври, 2020
1b844953-7d70-429a-875f-2751a2937aad

БРТИНИ СПИРС ги шокираше своите обожаватели со видео во кое танцува доста бавно во минијатурен топ, гаќички и потпетици.

Додека танцуваше, 38-годишната пејачка не го тргна погледот од објективот на камерата. Нејзиниот статус заедно со снимањето немаа многу врска со танцувањето.

“Никогаш не танцувам со коса во пунџа. Немав ластик, па изведов магија без него. Погледнете, се држеше”, напиша таа.

Таа го избра хитот на Мадона, Justify My Love. Таа има долгогодишно пријателство со Мадона, кое кулминираше со доделувањето на ММА наградите кога тие се бакнаа на сцената.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum