Бритни Спирс покажа како навистина изгледа без грам шминка на себе: „Инстаграм наспроти реалност“ (ФОТО)

6 октомври, 2020
30a8eed5-8260-4b11-98ad-95e831a8e586

БРИТНИ СПИРС на Инстаграм реши да покаже како навистина изгледа во секојдневниот живот.

Таа во моментот е 38-годишна пејачка во нејзината вила во Таузенд Оукс, а непосредно пред да се направат фотографиите, таа тргна да го поправи светлото во нејзиниот дом.

Во домашна атмосфера, поп принцезата изгледа како сите нас. Освен што ги замени леќите со очила со диоптер, таа носеше сандали, карирана кошула и фармерки.

„Вака изгледам секојдневно“, рече таа во објавата под наслов „Инстаграм наспроти реалноста“.

“И јас можам да се чувствувам несигурна во врска со фотографиите направени кога не сум подготвена, па морам да вложам дополнителен напор во мојот изглед. Но, знаете што, понекогаш е убаво да не се трудите толку многу и да се покажете во вистинското светло. Сепак, треба сила да го направите тоа”. таа напиша.

Eskişehir escort