Бритни Спирс предизвикала пожар во теретана! Открила како дошло до несреќата!

1 мај, 2020
бритни

Бритни Спирс случајно предизвикала пожар во теретана, а тоа им го открила на следбениците на Инстаграм.

Имено, пејачката склона кон скандали, додека е во самоизолација им раскажала на фановите дека во теретаната во која често вежба оставила две запалени свеќи кои подоцна предизвикале пожар.

“Беше несреќен случај, но да, јас ја запалив. Поминав покрај вратата и приметив пламен. За среќа, пожарот беше изгасен за кратко време и никој не е повреден. За жал сега ми останаа само два пара опрема и еднострано огледало”, напишала таа во описот на видеото од теретаната.

Фановите ја поддржале со коментари во кои кажуваат дека се среќни што Бритни не е повредена и дека целата случка се завршила без последици.