Бритни Спирс се пофали со новиот изглед: Конечно решив да го направам ова!

16 јуни, 2020
britney-spears-gettyimages-181507632-1592165661

Една од најпознатите пејачки со своите следбеници го сподели нејзиниот нов изглед.

“Го направив тоа! Конечно имам шишки!” – стои во описот на фотографијата којашто ја објави на нејзиниот Инстаграм профил.

Фановите се воодушевени од нејзиниот нов имиџ, за што потврдуваат многуте коментари, како на пример: “Барбика”, “Кралица на шишките”,  а некои се пошегуваа па напишаа дека се загрижени, бидејќи правењето шишки, вообичаено, е знак за почеток на голема криза.

View this post on Instagram

🌹🌹🌹

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on