Брзо ја освои, а уште побрзо ја изгуби: По овие фотографии, сите се прашуваат дали новата девојка на Бред Пит му се вратила на сопругот

26 октомври, 2020
1334853

Тогаш кога се чинеше дека ништо не може да стави крај на новата љубовна врска помеѓу Бред Пит и 27-годишната германска манекенка Никол Потуралски, со која холивудскиот заводник интензивно поминуваше време во Европа, се појавија фотографии кои фрлија сомнеж на убавата Германка која се вратила кај 41 година постариот сопруг Роланд Мери, во чиј ресторан Пит и убавицата за прв пат се запознаа.

Тие заедно се забавуваа во Берлин и патуваа низ Франција, дури и ја однесе во замокот каде тој се заколна на вечна љубов со неговата поранешна сопруга Анџелина Џоли, а потоа се случи ненадеен пресврт. Многумина сега се прашуваат дали на крајот и заврши врската помеѓу Бред Пит и младинскиот модел Никол Потуралски?

За крајот на љубовната врска помеѓу холивудскиот актер и 27-годишната Германка говорат нови фотографии кои кружат на Интернет. Daily Mail објави папарацо фотографии кои можат да бидат доказ дека 27-годишната убавица му се вратила на својот 68-годишен сопруг, сопственик на германски ресторан Роланд Мери.

Само еден месец по нивниот романтичен престој во Франција, манекенката беше фотографирана на романтична вечера во друштво на нејзиниот сопруг и неколку пријатели, а судејќи според фотографиите што се појавија во јавноста, убавицата одлично се забавуваше.

Потуралски, која има седумгодишен син со Мери, уживаше во друштвото на нејзиниот сопруг во неговиот ресторан Borchardt, а откако го напушти ресторанот, му даде романтичен знак на внимание на нејзиниот сопруг, покажувајќи му срце со рацете.

Нивниот отворен концепт за брак и фактот дека се гледаат со други луѓе збунија многумина, но таквата врска очигледно им одговара. Мери не е љубоморен на нејзините состаноци со други мажи, па затоа не му пречеше кога Никол се гледаше 56-годишниот Бред.

Токму во неговиот ресторан во Берлин, убавата Германка, која ја споредуваат со Анџелина Џоли и Ирина Шајк, се сретна со Бред Пит, со кого интензивно се гледаше последните месеци.

Бидејќи Никол и Роланд не одеа дома заедно по вечерата, останува нејасно дали парот се само добри пријатели и сопружници само на хартија или ја обновиле својата љубов, како и дали манекенката ја завршила врската со Бред или нивната љубов сè уште цвета.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum