БУЈНИТЕ ГРАДИ НА САЛМА ХАЈЕК ГИ ЗАПАЛИЈА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Актерката во шестата деценија изгледа БРУТАЛНО! (ФОТО)

16 ноември, 2020
Salma-Hajek

Со задоволство се сеќава на летото, а нејзините обожаватели со задоволство ги гледаат фотографиите!

Салма Хајек го помина летото уживајќи во убавините на Грција, од каде редовно поставуваше фотографии на својот Инстаграм.

Иако одморот е одамна завршен, актерката реши да се присети на потоплите денови, а нејзините придружници со воодушевување го коментираа нејзиниот нов пост.

Салма позираше во едноделен костим за капење кој го истакна нејзиното бујно деколте.

Погледнете!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi