Кралицата на трансформациите успеа да најде свој двојник: Cardi B и нејзиното обезбедување се идентични!

20 јуни, 2020
c1_3275743

Cardi B е кралица на трансформациите, но дури и таа пронајде личност која е идентична со неа.

Контроверзната американска раперка е многу активна на социјалните мрежи, а овој пат таа им се обрати на фановите преку Твитер и успеа сите да ги насмее.

  •  Брате, зошто личам на моето обезбедување? – напиша таа во описот на фотографијата.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi