Цеца испрати трогателна порака до Богдана!

7 јуни, 2020
дџгфгфг

Богдана, мажена за синот на Цеца, Вељко, оваа недела роди син, а во саботата Цеца и Вељко го изнесоа од породилиштето.


Цеца објави на инстаграм фотографија на Богдана со трогателните зборови. „Моја убавино, благодарам за најубавиот подарок што го добив од тебе, внукот Жељко ….. Весела и храбра моја девојко, многу те сакам“, напиша Цеца.