ЦЕЦА јавно се огласи по скандалот на пинк, и еве што порача: Следеше порој на коментари!

13 мај, 2020
CECA

Цеца беше гостинка во емисијата со сопственикот на РТВ Пинк, Жељко Митровиќ, политичарот Чедомир Јовановиќ и докторката Дарија Кисиќ Тепавчевиќ, кога се осврнаа на темата за нејзино апсење во 2003 година.

За дел од медиумите, Чеда откри детали што ги знае за пејачката што ја нарекуваат српска мајка.

Денес, по расправијата, Цеца ја објави оваа слика на својот Инстаграм профил:

Сè уште не е познато дали таа испратила порака до политичарот со оваа слика.