Цеца објави досега невидена фотографија од семејството Ражнатовиќ!

28 април, 2020
Ceca

Светлана Цеца Ражнатовиќ се сети на времето кога нејзините деца Анастасија и Вељко беа мали.

Таа на Инстаграм објави спомен од Аргентина, што ги воодушеви нејзините фанови.

Тројцата се фотографирани на дрво, а емоционалната слика на Цеца само наиде на позитивни коментари на социјалните мрежи.