ЏЕЈ ЛО ВО ГОЛЕМИ СЕМЕЈНИ ПРОБЛЕМИ: Нејзината ќерка повеќе не сака да живее со неа

5 октомври, 2020
Screenshot_20201005_101108

Плаче со денови и ја моли Ема да не си оди

Американската пејачка и актерка, 51-годишната Џенифер Лопез безброј пати нагласи во интервјуата дека нејзините деца, 13-годишните близнаци Ема и Макс, кои ги доби со нејзиниот поранешен сопруг, музичарот Марк Ентони, се најголемото богатство што го има во животот. „Кога ќе станете мајка, целиот свет добива ново значење. Ги обожавам моите деца кога растат толку брзо. Понекогаш сакам да го запрам времето за да останат со мене што е можно подолго. Не можам да замислам денот кога тие ќе го напуштат моето „гнездо“. Моето срце ќе се скрши ’, рече таа во неодамнешното интервју за латино дивата, не ни замислувајќи дека ќе дојде моментот пред таа да помисли.

Минатиот викенд американските медиуми ја слушнаа веста дека нејзината ќерка Ема наскоро се иселува од вилата во која живее Лопез со нејзиниот вереник, 45-годишниот пензиониран бејзбол играч Алекс Родригез. Наводно, Ема сака да се пресели кај нејзиниот татко Марк Ентони, кој многу ѝ недостасува, а една од причините зошто решила да се пресели е, пишуваат странските медиуми, дека таа повеќе не може да ги слуша секојдневните расправии меѓу нејзината мајка и Алекс. „Ема не се кара со Џенифер, таа ѝ објасни на убав начин дека сака да помине извесно време со нејзиниот татко и Џеј Ло го почитува тоа. Но, тоа многу ја повреди кога слушна дека Ема не сака да живее во истата куќа во која живее Алекс “, вели изворот.

„Ема нема ништо против Алекс, но неговата врска со Jенифер не е здрава. Тие често се караат, а Ема е многу депресивна. Изминатите неколку месеци таа беше малку вознемирена и сака да помине извесно време со нејзиниот татко и неговата девојка Рафаела Модулно кои навистина ѝ се допаѓаат. Двајцата имаат одлична врска“, заклучил изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort