Целосно „скршена“! Кејт повторно колабирала поради Вилијам!

17 ноември, 2020
profimedia-0308965783

Пред неколку дена, веста дека британскиот престолонаследник, втор по ред за круната, 38-годишниот принц Вилијам, го победи Ковид-19 во април годинава, го обиколи светот, но и шокираше. Според странските медиуми, принцот ги криел информациите од јавноста затоа што не сакал да паничи, со оглед на тоа што тогаш 71-годишниот принц Чарлс и британскиот премиер биле заразени со вирусот. Откако јавноста дозна за тоа, медиумите почнаа да излегуваат со разни информации од тој период, а последните се однесуваат на сопругата на принцот, 39-годишната војвотка од Кембриџ, Кејт Мидлтон, која наводно пропаднала поради сè.

Kate Middleton


Како што откри извор за списанието „Нова идеја“, Кејт била целосно огорчена од информацијата дека нејзиниот сопруг е заразен со вирус кој за жал однел многу животи, а сето тоа кулминирало во моментот кога, опишувајќи мал круг пријатели, здравствената состојба на Вилијам, целосно изгубила контрола и почнала неконтролирано да плаче и на крајот се „срушила“

Kate Middleton

Исто така, истиот извор наведува дека токму војвотката инсистирала принцот да признае пред јавноста дека е заразен. Двојката, наводно, често се карала во текот на изминатите месеци за ова, а пред неколку недели, Кејт, која инаку строго ги следи сите кралски правила, одлучи дека повеќе не сака да молчи, влезе во жестока расправија со нејзиниот сопруг што на крајот го натера да застане пред јавноста со вести за инфекцијата.

Princ William
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi