Целулит, стрии и без фотошоп: Вака изгледаат познатите дами во реалноста!

20 септември, 2020
фото

АКО некогаш сте се запрашале како изгледаат славните без шминка и фотошоп, вие сте на вистинското место. Но, она што е уште поинтересно е дека некои од нив тоа и самите го покажаа на социјалните мрежи.

Актерката и пејачка Зендаја еднаш буквално објави колаж од нејзините изменети и немонтирани фотографии, актерката Сара Хиланд еднаш се појави на Teen Choice Awards без „спан“, односно без корсети, и го покажа стомакот и се пофали со тоа на Инстаграм, а лицето во природно издание на Ријана тоа го покажа и на социјалните мрежи.

Погледнете како изгледа кога sвездите објавуваат фотографии во природно издание за да докажат дека совршенството не постои и дека не е сè секогаш како што изгледа.

View this post on Instagram

same me. few new stories.

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

View this post on Instagram

when u can’t wait for summer.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on