Чарли Шин откри што не направил веќе година дена: Не требаше ни да почнам

5 јули, 2020
charlie

Чарли Шин имаше причина за славењето на денот на независноста која нема никаква врска со Америка.

54- годишниот глумец на Твитер објави дека поминала 1 година откако претанал да пуши. Во објавата се обрати на својата плуќа, но изави и жал дека воопшто пишел. “Кога би можел да се вратам во минатото, нкогаш не би пропушел”, додаде.

На фановите им порача да престанат да пушат ако се близу до таа одлука- што поброзо, тоа подобро.

Во минатото Шин објави 2 години откако е трезен. Таа одлука ја препиша и на децата. “Неможев да ја однесм ќерка ми на состанокот кој го имаше”, изјавил. “Wow, не сум доволно одговорен да бидам достапен за потребите на моите деца”, помислил, отакко останал трезен.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi