Чендлер и даде на Фиби посебен поклон после завршувањето на серијата Пријатели, а позади тоа се крие и приказна!

28 мај, 2020
friends 1

Лиса Кудров откри дека Метју Пери му дала нешто посебно од сетот „Пријатели“, откако завршиле со снимање на сериите.

59-годишната актерка која се прослави по ликот на Фиби во таа серија, вели дека нејзиниот колега Пери (Чендлер во серијата) му дала тегла за колачиња од станот на Моника Гелер и Рејчел Грин. Таа го откри ова во интервју од шоуто на Џими Кимел. Постои посебна приказна зад тој подарок.

Неколку години пред серијата да заврши на една од снимките, морав да ја изговорам реченицата, „Ах, погледни колку е часот, морам да одам!“ Додека го снимавме тоа, ја погледнав теглата за колачиња како да е часовник и ја кажав таа реченица. После снимањето, Пери ме праша: Дали погледна во кутијата за колачиња и речете погледнете колку е часот?“, Се присети актерката.

Таа исто така откри дека нејзината прва реакција на подарокот од сетот е: “Имаш ли ти дозвола да го сториш тоа ? Тие нормално го прегледуваа мојот автомобил после секое снимање!”

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi