Човекот Кен стана Барби и сега сака дете!

15 јули, 2020
ken

Родриго Алвес, кој стана славен како „човечки кен“ по безброј пластични операции, сега призна дека не сака да престане со интервенциите затоа што сака да стане Барби.

Имено, тој имал операција на носот повеќе од 11 пати, па сега тој едвај може да дише. Покрај операциите, тој реши да го смени своето име, а освен тоа сака да стане и родител, пренесуваат странските медиуми.

„Се развив како личност и како човечко суштество. Роден сум како трансродова жена. Отсекогаш знаев дека сум жена, играв со кукли и имав контакт со мојата женска страна. Треба да се сакате себеси. Сега би сакал да имам дете и да бидам со некој што би ме прифатил каков што сум “, рече тој и додаде:

„Треба да имам две или три други операции за да ја завршам мојата трансформација. Подоцна, се колнам, ќе престанам да правам пластични операции “.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi