Mрсна коса, депресивен изглед: Бред Пит изгледа како очајна домаќинка!

27 мај, 2020
Naslovna

Холивудскиот актер Бред Пит беше во изолација поради епидемијата на вирусот корона, но папараците успеаја да забележат еден од неговите први излегувања од карантинoт.

Не е доволно да се каже дека тие имаа што да видат.

Имено, Бред се сретна со еден пријател, кој сакаше да му го покаже новиот мотор.

Бред излегол од куќата како запуштена домаќинка – неговата коса со должина до рамо, по која е препознатлив, била мрсна, запоставена и со видлив црн израсток.

Актерот дефинитивно би требало да оди во салон наскоро, а дамите му кажаа на социјалните мрежи да го стори тоа што е можно поскоро и повторно да почне да личи на самиот себе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi