Да ти застане срцето – Ајкула на само неколку сантиметри од пливач

24 мај, 2020
ajkula

Во близина на Малага, Шпанија направено е неверојатно видео од брод. Воедно на самата површина на водата се појавува 6 метарска ајкула додека во водата има пливач. Додека сите биле исплашени на бродот ајкулата само кружела околу пливачот на само неколку сантиметри.

Ова е трет случај за помалку од месец дена да се види ајкула во јужните води на Шпанија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort