Дали Џенифер Анистон му дава утеха на Џорџ Клуни во пресрет на разводот?!

27 октомври, 2020
џорџ и џен

Тие се сè поблиски и поблиски

Откако светските медиуми последните денови објавија дека 57-годишниот актер Џорџ Клуни се разведува од својата 15-годишна помлада сопруга Амал, од магазинот „Нова идеја“ пристигнува вест дека вечниот холивудски шармер веќе нашол утеха во друштво на 51-годишна поранешна сопруга на Бред Пит, актерката Џенифер Анистон.


Иако Џорџ сè уште официјално не потврдил дека се разведува, блиски извори откриле дека нивната врска се распаѓа и дека Џорџ е уморен од обидот да го спаси бракот.

Џорџ некако го покажува средниот прст на Амал

Очигледно двајцата постојано се расправаат и не можат да се договорат за ништо, а најмногу за тоа како треба да ги воспитуваат своите деца, тригодишните близнаци Ел и Александар. Така, Џорџ се обрати до Џенифер Анистон за совет и утеха, бидејќи смета дека може да го разбере, откако помина низ развод со Бред пред 15 години. Тој, наводно, станал чест гостин во нејзиниот дом на Бел Ер, каде што обично пристигнува со својот мотор. „Ова на некој начин го покажува средниот прст на Амал, која никогаш не ја одобруваше љубовта кон моторите, но ниту пријателството со Џенифер“, открил изворот.


Се тврди дека Џорџ сè уште се бори со одлуката да се стави крај на бракот, најмногу поради децата. Така, редовно бара друштво со Џенифер, бидејќи сака да му ја открие тајната за тоа како останала среќна по разводот со Бред. „Тој на шега ја нарекува„ кралица на скршеното срце “поради тоа што е вешта во тоа што му понуди чај, сочувство и рамо за плачење, откри неименуван извор, додавајќи дека sвездата на„ Океан единаесет “сега повеќе личи на оној стариот Џорџ ’кој многу се дружеше со луѓе и беше на сите забави и јавни настани и колку му беше драго што има прекрасно пријателство’ со Џенифер.


Портпаролот на Џенифер Анистон рече дека нема вистина во тоа, и покрај тоа, фотографите никогаш не го „уловиле“ Џорџ како доаѓа со мотор во домот на Џенифер, па затоа оваа вест не треба да се сфати сериозно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum