ДАЛИ СЕ ПОДГОТВУВА СВАДБА?! Големиот дијамантски прстен на раката на Ана де Армас предизвика шпекулации дека е свршена со Бен Афлек

25 ноември, 2020
Screenshot_14

Актерот Бен Афлек започна врска со младата актерка Ана де Армас на почетокот на оваа година. Оттогаш тој не се одделил од згодната Кубанка, а парот сега со едно движење предизвика шпекулации дека наскоро се подготвува свадба

Дека навистина загризнал за 32-годишната Кубанка Ана де Армас, која е наречена Софија Лорен од новото време, Бен Афлек не ги крие целосните 11 месеци во кои се во врска. Тој брзо им ја претстави својата нова девојка на децата од неговиот неуспешен брак со Џенифер Гарнер, родители, пријатели и тие веќе започнаа да живеат заедно.

Чекор по чекор, очигледно доведе и до клучно прашање. Се шпекулира дека Бен Афлек клекнал затоа што на раката на Ана бил забележан голем дијамантски прстен.

Додека снимаа нови сцени за филмот „Deep water“ во кој тие играат заедно, Афлек и Армас едноставно уживаат да го поминуваат целото свое време заедно, користејќи го секој слободен момент, кога ќе се исклучат камерите, за да разменат нежност.

Така, дежурните папараци ги снимија на балкон во Њу Орлеанс, каде што се снима филмот, во романтични прегратки, бакнежи и погледи. Покрај тоа, и споменатиот прстен украде внимание, за кој сè уште не е јасно дали станува збор за накит од сетот или 48-годишникот повторно клекна на колена.

Упатените тврдат дека Бен изгледал крајно среќен во друштво на својата девојка, а задоволството не го криела ниту згодна актерка.

Да потсетиме, Афлек има брак со Џенифер Гарнер со која дели три деца и неуспешна свршувачка со Џенифер Лопез. Покрај тоа, тој водеше љубов со голем број колешки актерки.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi