Дали задникот на Цеца е природен, дали се работи за имплант или за потпунки?(ВИДЕО)

12 јули, 2020
ceca 0

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ е уште од детството во центарот на вниманието, и веќе скоро сè е познато за нејзиниот живот досега. Како и да е, нејзиното неодамнешно појавување во јавноста многумина ги збуни.

Кога гордо се упати кон својот внук, Цеца веројатно не ни претпоставуваше дека еден детал на неа ќе привлече поголемо внимание отколку новиот член на семејството Ражнатовиќ.

Погледот на сите застана на нејзиниот долен дел од грбот. На социјалните мрежи сè уште постојат различни теории за тоа како овој атрибут толку брзо порасна.

Дали се работи за импланти или за некое друго пократкотрајно решение?

Eкспертот , пластичен хирург, д-р Игор Георгиев, открива повеќе:

“Вие не можете да препознаете ништо, освен да погодувате, да видите дали е неприродно голем, а денес ги има овие додатоци што жените, па дури и мажите ги ставаат во пантолоните, како силиконски протези. Има и чорапи со силиконски инсерти, така што денес ви е истакнат тој дел, а утре веќе не. Никој не може да ви го каже тоа освен лицето што го сторило тоа, и можеби не е љубезно да го ставате носот во туѓа интимност и да гледате кој што оперирал.”, ни рече д-р Георгиев.

Погледнете во нашето видео за кои други пејачи се смета дека немаат природен задник, како се изведува оваа операција и колку е опасна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi