Дали знаете што е секс спа центар? Актерката Дакота Џонсон ги има сите одговори!

19 ноември, 2020
дакода

Актерката Дакота Џонсон, позната по улогата во филмот „Педесет нијанси сиво“, стана креативен директор и инвеститор на компанија која промовира секс , мастурбација и играчки за возрасни, како вид програма за релаксација, ја нарекуваат „sex spa“.

  • Сексот е основно човеково право. Ова е нешто што јас силно го поддржувам и верувам во сексуалното здравје. Овие производи се совршени и ги сакам. Искрено се залагам да станам дел од управниот одбор на компанијата како креативен директор и инвеститор, надевајќи се дека ќе спроведеме соодветно образование што ќе ја подигне свеста за тоа колку е важно ова, истовремено обезбедувајќи квалитетни секси велнес производи – вели актерката во своето обраќање. .

Покрај вибратори, оваа компанија нуди и средства за подмачкување, кондоми, како и разни креми кои се нанесуваат на гениталиите за влажноста и хигиената во овој регион, но и за постигнување на посакуваниот врв.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi