Дан Билзериан без брада изгледа како друг човек

18 јули, 2020
Annotation 2020-07-18 201854

Брадата во денешно време е заштитен знак на американскиот милионер и крал на Инстаграм Дан Билзериан, но не ја носел секогаш.

Дури и на неговите бројни следбеници им е тешко да се сетат како изгледал без брада, но затоа интернетот памти се, пронајдовме фотографии кои го покажуваат неговото избричено лице.

И самиот Дан пред неколку години сподели фотографија на која нема брада и во неговиот стил коментираше: “Поминаа 10 години откако ја пуштив брадата, жените ме искористуваа само за секс и не сакаа врска. Ми недостасуваат тие денови.

“Инаку, Дан веќе некое време е на одмор во Хрватска, а конечно на инстаграм сподели фотографии од Дубровник под која почна расправија помеѓу Србите и Хрватите

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi