„Децата ми кажаа дека се шета со пиштол“: Лиза Мари Присли има многу сериозни проблеми по самоубиството на нејзиниот син

29 јули, 2020
prisli

Младиот Бенџамин Кио изврши самоубиство во семејниот дом, а наследничката на Елвис и Присила Пресли многу тешко го издржи овој бродолом во животот. Згора на сето тоа, нејзиниот поранешен сопруг Мајкл Локвуд, наводно, се плаши за нивните близнаци Харпер и Финли (11) и побара старателство над нив. Тој се плаши дека Лиза Мари може повторно да се оддалечи од  нејзиното семејство, затоа што таа се бореше против зависноста од дрога и алкохол.

<p>Pre neki dan je svetska javnost bila šokirana vešću o smrti <strong>Bendžamina Kija, </strong>sina <strong>Lise Mari Prisli</strong>.</p>

Нејзиниот поранешен сопруг упати многу сериозни обвиненија против неа, па дури и дека е загрижен за оружјето што го има во нејзиниот дома.

“Синот на Лиза Мари се самоуби во својот дом. Оваа состојба произведува серија загрижувачки факти. Една од нив е безбедноста на нашите деца, а другата е можноста таа повторно да започне со консумирање на разни опиати”, се вели во неговиот судски извештај.

<p>Pre neki dan je svetska javnost bila šokirana vešću o smrti <strong>Bendžamina Kija, </strong>sina <strong>Lise Mari Prisli</strong>.</p>

“Децата ми кажаа дека пред три години Лиса Мари шетала низ куќата со пиштол во раката. Сигурен сум дека го чува пиштолот дома, но не сум сигурен дали девојките имаат пристап до оружјето”, се наведува понатаму.

<p>Pre neki dan je svetska javnost bila šokirana vešću o smrti <strong>Bendžamina Kija, </strong>sina <strong>Lise Mari Prisli</strong>.</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi