Дејвид и Викторија Бекам планираат на синот и снаата за свадбата да им подарат куќа

15 јули, 2020
цвџцвџв

Според извори блиски на семејството Бекам, Викторија и Дејвид Бекам решиле да најдат совршен дом во Лондон, иако Бруклин Бекам и Никола Пелц го поминале карантинот во заеднички стан во Newујорк. Двојката, која е во врска помалку од една година, минатиот викенд објавија дека биле свршени, а свадбата треба да се одржи следното лето.

„Иако тие поминаа поголем дел од времето во Америка, Бруклин сака нивната база да биде сè уште Лондон. Викторија и Дејвид им понудиле да им купат куќа, што ќе им биде подарок за венчавката. Тие се многу дарежливи и како и сите други горди родители, тие само сакаат да им помогнат колку што можат. Наводно, Бруклин разгледува куќи во Источен Лондон “, открива изворот.

Младата двојка, наводно, веќе започнала да ја планира нивната венчавка, а бидејќи ќе се одржи на две локации, Велика Британија и Флорида, нивниот првичен буџет е 4 милиони фунти. Свадбата треба да ја плати таткото на идната невеста, 78-годишниот милијардер Нелсон Пелц, а родителите на Бруклин исто така сакаат да учествуваат во финансиите. Интересно е што на фотографијата од свршувачката, Никола Пелц е во фустанот на нејзината идна свекрва, а се шпекулира дека Викторија Бекам треба да дизајнира и венчаница за нејзината снаа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi